صفحه شخصی علی مجیدى   
 
نام و نام خانوادگی: علی مجیدى
استان: مازندران - شهرستان: بهشهر
رشته: کارشناسی ارشد عمران
شغل:  دانشجو کارشناسی ارشد عمران
تاریخ عضویت:  1391/09/19
 روزنوشت ها    
 

 ماجراجویی‌های میز کار بخش عمومی

7


همه‌ی ما دست کم بخشی از ساعات زندگی خود را پشت میزهای رنگ و وارنگ سپری می‌کنیم. حال این میز چه یک میز تحریر باشد و چه میز کامپیوتر، هر روز شاهد کارها، فعالیت‌ها و البته خرابکاری‌های ما است. میزها نیز به عنوان شاهدان خاموش ماجراجویی‌های زندگی ما، داستان خود را دارند.


دینا بیلینکو (Dina Belenko)، هنرمند خلاقی است که دوست دارد داستان‌های کارتونی را، در مورد اشیای واقعی به تصویر بکشد. او معتقد است هر چیزی در اطراف ما، داستانی نهفته دارد که آن را درون خود مخفی نگاه داشته است. اشیای پیرامون ما می‌توانند در مورد زندگی ما نغمه سرایی کنند. این که چه کسی آنها را در دست گرفته، چه احساسی در موردشان داشته و حتی چه بلاهایی بر سرشان آورده است. حتی ممکن است ما ناخواسته این همراهان خاموش زندگی خود را شکسته و یا شاید حتی با عشق تعمیرشان کرده باشیم.


در واقع دینا باور دارد در هر شی و ابزار پیرامون ما، حسی از زندگی نهفته شده که شاید دیده نشود، ولی جایی آن دورها پنهان شده است. او در این مجموعه، داستان میزکار خود را بازگو می‌کند. فعالیت‌هایی که هر روزه انجام داده و لحظات شاد، رویایی و شیرینی که پشت سر نهاده است.


در ادامه همراه شما در این سفر ماجراجویانه همراه دینا خواهیم بود.


زمانی برای نوشیدن قهوهرویای خلبان شدنجعبه‌ی جواهرشیر و بسکوئیتهمه‌ی یادداشت‌های منقهوه‌ی رویاهاکلکسیون تابستانیدر دنیای قبایل و گیاهانوزن خیالنامهلوازم یک روز آفتابیدر کهکشانی شیرینجنایت‌های کوچک، تصادف میز کاردایناسور تابستانی منقهوه سازویفرهای "Penrose"یادداشت خداحافظیداستان میز شما چیست؟ شما خالق چه دنیای رویایی هستید؟


منبع:boredpanda


برگرفته از: زومیت

سه شنبه 6 مرداد 1394 ساعت 09:20  
 نظرات